"Siz gazeteci olduğunuza emin misiniz?" Donald Trump – Hilal Kaplan diyaloğunun tamamıeuronews: Avrupa’nın en çok izlenen haber kanalı.
Üye ol!

#Trump #Kaplan #Erdoğan

Türkçe:
Net sayfası:
Fb:
Twitter:
Flipboard:
Instagram:
WhatsApp:

euronews şimdi 12 ayrı dilde:

"Siz gazeteci olduğunuza emin misiniz?" Donald Trump – Hilal Kaplan diyaloğunun tamamı

40 thoughts on “"Siz gazeteci olduğunuza emin misiniz?" Donald Trump – Hilal Kaplan diyaloğunun tamamı”

 1. "Gazeteci olduğunuza emin misiniz" derken bu işleri çok iyi biliyorsunuz ve inkar etmiyorum. Ama ajan olabilirsiniz çünkü içimizi iyi okudunuz diyor. Trump gerçekten zeki bir adam. Ve bunu anlamamanız yani bu açıklamayı çok normal çünkü yorumlarda saçma sapan şeyler var.

 2. Mazlum koboni ile de görüşüyorum Erdoğan ile de demiş,
  yani tramp için 2 si arasında hiç fark yok.
  İkisinede silah satıyorum ikisinde istediğimi yaptırıyorum..

 3. Gazetecinin orada ingilizce konuşması trumpi güçlendirdi.bu en büyük hata türk gazeteciysen Türkçe konuşsana bi zahmet tercüman tutsunlar.ve Trump türk gazeteciyi asagilarken Erdoğan neden gülüyor?ciddi bir toplantıda kahkahalar atılıyor izleyen o kadar şehit ailelerin önünde.politika ÇÖP resmiyetsiz ciddiyetsiz çözümsüz.biz silah satak gidin birbirinizi öldürün bizene diyor.mide bulandırıcı bir toplantı resmen ÇÖP….

 4. JUST.. BCS.. I.. WANTED 👉OZCIVIT & ATAGUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOBODY.. ASKED.. ME👉FOR.. DOGULU&EVCEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Sorduğun soruyla gazeteci olduğuna ve Türk hükümeti için çalışmadığına eminmisin?
  Erdoğani Erdoğan'dan daha iyi biliyorlar yandan gülüşüde cabası

 6. Çomar Türk muhalefet partilerine Hdp üzerinden yaptığı köşeye sıkıştırmayı Amerika üzerinde deniyor ☺️ adam da açık açık evet görüştük sizin harika başkanınızla da gorusuyoruz ikisi de bizim gözümüzde aynı diyor.
  Bu adam terörist bakın söylüyorum terorist oldugunu bile bile görüşmeyi düşünüyor musun ? Sorusuyla eğer Amerika'yı tehdit etmek istediyseniz de Türk ordusu evet güçlü bir ordu ama askeri malzemelerini biz sattığımız için güçlü vermezsek bir kaşık suda boğulurlar bu yüzden bizi tehdit etmeye de kalkmayın. Demiş. Sonra haklı olarak siz bu sorularla iki ülkenin arasını açmaya çalışıyorsunuz Türkiye için çalıştığınıza ve gazeteci oldugunuza emin misiniz diyor.
  Zira adam haklı bu zihniyet Türkiye'de bütün partileri birbirine düşürdü hatta halkı bile birbirine düşürdü okuma yazma bilmeyen adamlar kahvelerde Chp Pkk Hdp ilişkisi kurabiliyor. Chp parti başkanına şehit cenazesinde yumruk atiliyor saldiri duzenleniyor. Iç siyasetin içine ettiğiniz yetmiyor gibi bir de Amerika'ya aynı siyaseti deniyorsunuz. Gerçekten siz Türkiye için çalıştığınıza emin misiniz?

 7. Erdoğan: Türkiye dünyaya modern silahlar satmaya başladı ve dünyanın en güçlü yerli milli silahlarına sahip.
  Trump: Amerika en çok Türkiye ye askeri malzeme satan ülke olarak dünyada açık ara önde.??

 8. Adam ipimden kusagim dkimden dassagm yersende bu yemezsenizde bu edalari konusmalari var Türkiye karsisinda işte bizim ülkemizin geldiği yer bu kısaca

 9. Trump anladığından mı sanki, CIA oraya gelenlerin 7 çeteresini çıkarıp Trumpın masasına koymuştur ve adamdaki kibre baksana resmen Türkiye ile alay ediyor küçümsüyor bizim trollerde iyi laf konustugunu sanıyor erdoğanda anca sırıtmayla karsılık veriyor bu dalga gecilmeye

 10. 😂😂 Malum şahıs kulaklıkla bile çeviriyi anlamamış gülüyor birde. Bu arada Trump gerçekten süper bir adam ya karşı tarafı böyle güzel bir ezme daha önce görmemiştim.

 11. Horoza demişler yumurta mı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan demişler Ben işimi yaparım gerisi beni ilgilendirmez adam tüccar para gelsin yeterki

 12. Adam resmen makara yapıp dalga geçti bee, utanma olur bee, ayip be, turkiye nin düştüğü duruma bak, yazık çok yazık Allahıtan dan bulun koskoca turk milletini rezil ettiniz, birini seçmek istermisiniz diyor evet hilal hanim(pelikanci) diyor😏

%d bloggers like this: